Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA w Urzędzie Miasta w Kraśniku

Utworzony przez czytelnik, 3 marca 2011 r. o 08:26 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Aleś Marycha dołożyła do pieca, aż się kurzy! Popytaj tych, co prowadzą śledztwo, może ci powiedzą? Albo tych, których to dotyczy.
A co mi maja powidziec, ze na oszukiwanie mieszkanców i swoją nieudolnośc szuka się ratunku w siłach wyzszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu/Pani zjawie z LKR chciałam oznajmic, że Krasnik i jego mieszkancy oraz fakt ich zawierzenia nie jest prywatną sprawa pana burmistrza ani jego znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że Marycha długo nie wytrzymała i teraz wylewa swoje frustracje tutaj. Dobra rada dla wszystkich! Nie próbujcie z nią dyskutować, ta pani jest chora i wg niej ma zawsze rację. Żaden argument do niej nigdy nie trafił i nie trafi, a jak ktoś będzie próbował to życzę zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyqjon napisał:
Widzę, że Marycha długo nie wytrzymała i teraz wylewa swoje frustracje tutaj. Dobra rada dla wszystkich! Nie próbujcie z nią dyskutować, ta pani jest chora i wg niej ma zawsze rację. Żaden argument do niej nigdy nie trafił i nie trafi, a jak ktoś będzie próbował to życzę zdrowia.
Jesli w odpowiedzi na arogancje władzy, traktowania miasta i jego mieszkanców jako swoją prywatną własnośc widzisz wylewanie frustracji przez tychże mieszkanców, swiadczy to jedynie o Twoim slepym słuzeniu tej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nie było, że dokonanie aktu zawierzenia Krasnika przez burmistrza Włodarczyka, a tym samym oczekiwanie cudu w rządzeniu robiąc posmiwisko z miasta i świeckiego urzędu, jest moim wymysłem podaję źródło tej informacji.
Z inicjatywy Akcji Katolickiej nastąpił akt zawierzenia Kraśnika, Niepokalanemu Sercu Maryi przy Cudownym Obrazie na Jasnej Górze. Powyższego aktu zawierzenia dokonał burmistrz Kraśnika M Włodarczyk. Jest to oddanie miasta po opiekę Maryi. Uroczystość odbyła się 12 marca br. na Mszy Świętej o godz. 9,30. W zawierzeniu wzięło udział około 50 osób z Kraśnika. W obecnym czasie tak bardzo potrzebna jest nam pomoc Boska, bo ludzka często zawodzi.
http://www.romanbijak.eu/ I jeszcze niektórzy będa usprawiedliwiac takie posunięcia, jako prywatną decyzję burmistrza, do której nie nie mamy prawa sie wtrącać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jesli w odpowiedzi na arogancje władzy, traktowania miasta i jego mieszkanców jako swoją prywatną własnośc widzisz wylewanie frustracji przez tychże mieszkanców, swiadczy to jedynie o Twoim slepym słuzeniu tej władzy.
Ja pie.....rdziu!!! Ale bełkot!!! Czy ty czytasz to co piszesz?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Żeby nie było, że dokonanie aktu zawierzenia Krasnika przez burmistrza Włodarczyka, a tym samym oczekiwanie cudu w rządzeniu robiąc posmiwisko z miasta i świeckiego urzędu, jest moim wymysłem podaję źródło tej informacji. http://www.romanbijak.eu/ I jeszcze niektórzy będa usprawiedliwiac takie posunięcia, jako prywatną decyzję burmistrza, do której nie nie mamy prawa sie wtrącać.
Faktycznie z tym burmistrzem wpadliśmy z deszczu pod rynnę. Szkoda że nie odróznia on spraw prywatnych od publicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Żeby nie było, że dokonanie aktu zawierzenia Krasnika przez burmistrza Włodarczyka, a tym samym oczekiwanie cudu w rządzeniu robiąc posmiwisko z miasta i świeckiego urzędu, jest moim wymysłem podaję źródło tej informacji. http://www.romanbijak.eu/ I jeszcze niektórzy będa usprawiedliwiac takie posunięcia, jako prywatną decyzję burmistrza, do której nie nie mamy prawa sie wtrącać.
Czytaj ze zrozumieniem tępa kobiecino: "Z inicjatywy Akcji Katolickiej..." I zapamiętaj: żaden obywatel nie jest Twoim niewolnikiem, żeby miał pytać cię o zdanie, co może, a czego nie może zrobić w swoim wolnym czasie i poza swoim miejscem pracy. NIC CI DO TEGO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jesli w odpowiedzi na arogancje władzy, traktowania miasta i jego mieszkanców jako swoją prywatną własnośc widzisz wylewanie frustracji przez tychże mieszkanców, swiadczy to jedynie o Twoim slepym słuzeniu tej władzy.
Ciekawe jaka szkole skonczylas? Chyba w niej nie uczyli gramatyki i skladni zdań.Jakaś specjalna.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
I pewnie te 50 osób , które wzięły udział w akcie zawierzenia zrobiły sobie wycieczkę na Jasną Górę na koszt podatników.
Jest Pani kłamcą.Pod przykrywką anonimowosci rani Pani innych. Poświęciłam trochę czasu i przeczytał kilkaset Pani wpisów, żeby zrozumieć czym sie Pani kieruje.. Uważam ,że potrzebuje Pani pomocy. Ja Pani wybaczam i pomodlę sie za Panią. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vit napisał:
Ja pie.....rdziu!!! Ale bełkot!!! Czy ty czytasz to co piszesz?! [/quote] To że miewasz problem ze zrozumieniem tego o czym czytasz i dlatego nazywasz to bełkotem, to juz Twoja sprawa. Ale nikt Ci nie każe czytac tego bełkotu .
Gość napisał:
Czytaj ze zrozumieniem tępa kobiecino: "Z inicjatywy Akcji Katolickiej..." I zapamiętaj: żaden obywatel nie jest Twoim niewolnikiem, żeby miał pytać cię o zdanie, co może, a czego nie może zrobić w swoim wolnym czasie i poza swoim miejscem pracy. NIC CI DO TEGO! [/quote] Jak na razie tępotą to Ty sie wykazujesz, gdyz mozna by wnioskowac, ze nie wiesz co oznacza słowo "inicjatywa". I wystąpienie z inicjatywą jakiejkolwiek grupy, w tym Akcji Katolickiej nie upowaznia burmistrza, żeby miał ją tak od razu samowolnie wdrazać w zycie. I o jakim obywatelu mówisz , że nie jest moim niewolnikiem, zeby miał mnie pytać o zdanie? Nie zauwazyłam , zebym kogokolwiek tak traktowała i narzucała co ma robić. A jesli chodzi o burmistrza, to nie pojechał na Jasną Górę jako osoba prywatna, zeby dokonac aktu zawierzenia siebie, swojej rodziny czy tez swojego domu, ale udał sie tam jako burmistrz, zeby dokonać aktu zawierzenia miasta, które liczy 36tys mieszkanców i ani miasto , ani jego mieszkancy nie sa jego własnoscia, żeby w sprawach religii miał decydowac za nich. A ja jako jeden z mieszkanców tego miasta wyrazam tylko swoje zdanie dotyczące tego incydentu. [quote name='hoho' timestamp='1300294344' post='451047'] Ciekawe jaka szkole skonczylas? Chyba w niej nie uczyli gramatyki i skladni zdań.Jakaś specjalna.....?
Na forach spotykałam całą mase gorszych wpisów innych autorów do których nikt sie nie przyczepiał i jakos pobocznie nie zaspakajałas swojej ciekawosci. Ale słuchając i czytajac wypowiedzi pana burmistrza i lekarza w jednej osobie, można stwierdzic, ze w tym przypadku szybciej to jego obrazasz niz mnie, zwykłego szarego obywatela tego miasta. [quote name='Ania' timestamp='1300294852' post='451049'] Jest Pani kłamcą.Pod przykrywką anonimowosci rani Pani innych. Poświęciłam trochę czasu i przeczytał kilkaset Pani wpisów, żeby zrozumieć czym sie Pani kieruje.. Uważam ,że potrzebuje Pani pomocy. Ja Pani wybaczam i pomodlę sie za Panią. Pozdrawiam serdecznie.
Masz jakies dowody mojego kłamstwa, które by niezbicie wskazywały, że wszystkie koszty wyjazdu kazada z osób w nim uczestnicząca pokryła z własnych funduszy? A A zraniony kazdy sie moze czuc, z tych czy innych powodów, a nie tylko uczestnicy biorący udzał w uroczystościach dokonania aktu zawierzania.. Czy w tym przypadku ktos sie liczył z odczuciami mieszkanców, w sprawie która dotyczyła ich miasta, a tym samym ich samych. Teraz w tym miescie i burmistrzem rządzi Akcja Katolicka. A swoją modlitwę skieruj na wzniejsze sprawy w tym kraju i miescie. Bo mnie najmniej jest pomoc potrzebna, bo ode mnie nic nie zalezy, a jedynie od ludzi , którzy te władze sprawują. I to oni dla swojej władzy i korzysci zyja w obłudzie, kradnąc i oszukując na klęczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Masz jakies dowody mojego kłamstwa, które by niezbicie wskazywały, że wszystkie koszty wyjazdu kazada z osób w nim uczestnicząca pokryła z własnych funduszy? Teraz w tym miescie i burmistrzem rządzi Akcja Katolicka. mnie najmniej jest pomoc potrzebna, bo ode mnie nic nie zalezy. I to oni dla swojej władzy i korzysci zyja w obłudzie, kradnąc i oszukując na klęczkach.
Dziecko drogie, oskarżasz bez podstawnie. Wymagasz aby oskarżeni przez ciebie ludzie udowadniali Ci swoją niewinność. Wyobrażasz sobie ,że ja nazywam kogoś złodziejem i każe mu aby udowodnił mi,że nim nie jest?. Zobacz kochana ile osób obraziłaś tylko tym jednym wpisem. Pozdrawiam serdecznie Ania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Dziecko drogie, oskarżasz bez podstawnie. Wymagasz aby oskarżeni przez ciebie ludzie udowadniali Ci swoją niewinność. Wyobrażasz sobie ,że ja nazywam kogoś złodziejem i każe mu aby udowodnił mi,że nim nie jest?. Zobacz kochana ile osób obraziłaś tylko tym jednym wpisem. Pozdrawiam serdecznie Ania.
To co napisałam nie było formą oskarzenia konkretnych ludzi, tylko zarzutem skierowanym w stronę miasta. I wcale nie oczekiwałam, zeby udawadniali mi swoją niewinnosć, ale zebyś Ty mi udowodniła kłamstwo, jakie mi zarzuciłas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Akcja Katolicka ma świetne dowody na zniesławienie swoich członków. Miodzio! Nic więcej nie trzeba. Teraz tylko sąd i chora z nienawiści kobiecina ma szansę na terapię bez kolejki a instytucja pożytku publicznego (czy jakoś tam inaczej się to nazywa?)na parę groszy wpłaconych przez Marysieńkę. Proponuję, by wsparła Towarzystwo Alzheimera w Lublinie. I to sporą kwotą - może to ostudzi jej skołataną łepetynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i Akcja Katolicka ma świetne dowody na zniesławienie swoich członków. Miodzio! Nic więcej nie trzeba. Teraz tylko sąd i chora z nienawiści kobiecina ma szansę na terapię bez kolejki a instytucja pożytku publicznego (czy jakoś tam inaczej się to nazywa?)na parę groszy wpłaconych przez Marysieńkę. Proponuję, by wsparła Towarzystwo Alzheimera w Lublinie. I to sporą kwotą - może to ostudzi jej skołataną łepetynę.
To zniesławienie w swojej wyobraźni widzisz. Ale czekam. Zaistne była by to doskonala okazja do poznania prawdziwego katolicyzmu. I na duze pieniądze nie mają co liczyć. Będą musieli poczuc z satysfakcję z umiejscowienia mnie w takim miejscu, zebym mogła zyć na koszt podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
To zniesławienie w swojej wyobraźni widzisz. Ale czekam. Zaistne była by to doskonala okazja do poznania prawdziwego katolicyzmu. I na duze pieniądze nie mają co liczyć. Będą musieli poczuc z satysfakcję z umiejscowienia mnie w takim miejscu, zebym mogła zyć na koszt podatników.
Trzeba cie wykastrować głupia cipo,bo progesteron ci łeb rozsadza i pier***isz jak potłuczona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szagi napisał:
Trzeba cie wykastrować głupia cipo,bo progesteron ci łeb rozsadza i pier***isz jak potłuczona
Aleś pojechał wiedźmie po grzywce. Gratuluje tak obszernej i jednoznacznej wypowiedzi zawartej w tak krótkim zdaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aleś pojechał wiedźmie po grzywce. Gratuluje tak obszernej i jednoznacznej wypowiedzi zawartej w tak krótkim zdaniu.
Wiesz...jak głupia pinda nie rozumie po polsku to może zrozumie po łacinie,chociaż wątpię bo ma za duże dziury w mózgu i wiekszość informacji ucieka jak woda w kiblu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szagi napisał:
Wiesz...jak głupia pinda nie rozumie po polsku to może zrozumie po łacinie,chociaż wątpię bo ma za duże dziury w mózgu i wiekszość informacji ucieka jak woda w kiblu
Przykład miłości bliźniego i katolickiego nastawiania drugiego policzka. Moherowy narybek, którego inteligencja kończy się na kiju bejsbolowym, a który nie potrafi sklecić choć jednego zdania bez przerywników na k...! jaki dumny, że inny sprawny inaczej pochwalił jego wypowiedź Człowieku, idź się umyj, posprzątaj w pokoju i zaproś może jakąś dziewczynę lub jak wolisz chłopca bo nabiał do łba Ci uderza przez co stajesz się agresywny dla otoczenia. Nie mając nic do powiedzenia - milcz! To lepsze dla ciebie i społeczeństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh napisał:
Przykład miłości bliźniego i katolickiego nastawiania drugiego policzka. Moherowy narybek, którego inteligencja kończy się na kiju bejsbolowym, a który nie potrafi sklecić choć jednego zdania bez przerywników na k...! jaki dumny, że inny sprawny inaczej pochwalił jego wypowiedź Człowieku, idź się umyj, posprzątaj w pokoju i zaproś może jakąś dziewczynę lub jak wolisz chłopca bo nabiał do łba Ci uderza przez co stajesz się agresywny dla otoczenia. Nie mając nic do powiedzenia - milcz! To lepsze dla ciebie i społeczeństwa!
Inteligentny potomku Stalina ,przeczytaj posty Marysieńki ,a później przeproś Pana Szagiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...